Tomark

61 866-62-10 tomark@tomark.pl

Menu

Montaż drzwi

Wybierając nasze artykuły nie musisz się martwić o ich samodzielną instalację. W końcu firma Tomark to nie tylko dystrybucja, ale także profesjonalny montaż drzwi. Podczas obsługi Klienta stawiamy na sprawdzone i bezpieczne rozwiązania.

Autoryzowane przez producenta GERDA ekipy w trakcie podwieszania korzystają ze specjalistycznych narzędzi – m.in. kołków rozporowych czy ościeży. Powoduje to, że są w stanie wykonać pracę sprawnie i w ustalonym razem z Państwem terminie. Nasze usługi kierujemy zarówno do firm, jak i Klientów indywidualnych. Po ustaleniu miejsca i czasu spotkania zespół fachowców zgłosi się do Państwa razem z zakupionym towarem.

Krok po kroku, czyli jak działamy

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu eksperci z Tomark opracowali sprawdzone schematy działania. Dotyczy to zarówno montażu drzwi wewnętrznych jak i zewnętrznych. Standardowo pracę naszego zespołu można wyróżnić w kilku następujących po sobie etapach:

  • opakowanie produktów sprawdzonymi materiałami zabezpieczającymi,
  • załadunek drzwi w dostosowanych do bezpiecznego transportu pojazdach,
  • przewóz do domu lub biura Klienta,
  • delikatne wypakowanie i przeniesienie do miejsca montażu,
  • skompletowanie poszczególnych części, złożenie ościeżnicy,
  • wstawianie konstrukcji do otworu ściennego,
  • wypełnianie pianką i uszczelnianie,
  • wieszanie skrzydła i wsunięcie klamki.

Na instalację nasz zespół potrzebuje średnio od 4 do 7 godzin.

Obsługujemy całą zachodnią Polskę

Od początku działalności firmy skupialiśmy się na montażu drzwi w Poznaniu i jego okolicach. W miarę rozwoju i zdobywania nowych Klientów coraz bardziej rozszerzaliśmy zasięg naszych usług. Dlatego też nasza ekipa zaczęła pracować nawet w znacznie oddalonych od centrum miasta zakątkach Wielkopolski.

Obecnie trafiamy do przedsiębiorstw, domów jednorodzinnych i bloków mieszkalnych w całej zachodniej części naszego kraju. Dziś Tomark ma już za sobą swoje 25-te urodziny i możemy pochwalić się kilkoma tysiącami udanych instalacji.

Kto nas poleca?

Indywidualne podejście do każdego Klienta sprawiło, że naszemu montażowi zaufało wiele znanych przedsiębiorstw. Wśród ich znajdują się liderzy rynku producentów drzwi, zamków i kłódek GERDA oraz LOB.

W ciągu ostatnich kilkunastu lat działalności zdobyliśmy liczne certyfikaty, które potwierdzają wysoką jakość naszych usług. Możemy pochwalić się wyróżnieniami i listami referencyjnymi od cenionych w całej Polsce firm.

Gwarancja i oszczędność

Jeżeli zdecydujesz się na montaż drzwi realizowany przez naszą autoryzowaną ekipę dajemy Ci aż dwa lata gwarancji, zarówno na sam produkt jak i wykonanie usługi. Decydując się na pakiet razem z zawieszaniem i instalacją oszczędzasz także na podatku VAT – i to aż 15 procent.


Nasi partnerzy