Tomark

61 866-62-10 tomark@tomark.pl

Menu

O firmie

Firma nasza powstała w 1991 roku. W początkowym okresie działał jedynie sklep z zamkami nawierzchniowymi GERDA oraz LOB-Leszno. W krótkim czasie rozwinęliśmy działalność, zwiększając znacznie asortyment oraz ilość sprzedawanego towaru. Nawiązaliśmy kontakty handlowe z wieloma producentami zamków i okuć budowlanych.

W 1993 roku powstała hurtownia okuć budowlanych zaopatrująca początkowo Poznań oraz najbliższe okolice a później teren Wielkopolski i zachodnią część Polski. Swoich klientów obsługujemy dowożąc towar własnym transportem lub korzystając z firm spedycyjnych.

Przełomowym momentem w działalności naszej spółki było podpisanie w 1994 roku umowy partnerskiej z firmą GERDA dotyczącej dystrybucji oraz montażu drzwi antywłamaniowych. W chwili obecnej posiadamy szeroką sieć własnych punktów partnerskich sprzedających oraz montujących drzwi GERDA zarówno w Poznaniu jak i w wielu miastach Wielkopolski i Polski Zachodniej. Autoryzowane ekipy monterskie i serwisowe w sposób profesjonalny są w stanie świadczyć usługi u klientów indywidualnych oraz firm. Na przestrzeni wielu lat zamontowaliśmy ponad kilka tysięcy drzwi na inwestycjach deweloperskich. Posiadamy wyróżnienia i certyfikaty oraz listy referencyjne za profesjonalny montaż drzwi GERDA.


Nasi partnerzy